Casanova kapky – Jak přesně mít vynikající sex – výživa a jídlo, které vytváří nadšení!

Je vzrušení pryč? Vyšlo dobrodružství z vašeho milování i sexu. Jednoduše investujete monotónní noc poté, co jste spolu strávili večer a užívali si plány TELEVISION v hlavním vysílacím čase. O víkendech si prohlíží sportovní aktivity s kluky, chodí nakupovat s dívkami. V určitém okamžiku se jednoho dne probudíte s uvažováním – „Podívej, můj život a také sexuální život jsou poněkud nudné!“
Určitě byste chtěli vrátit trochu koření do svého sexuálního života? Tento krátký článek se soustředí na dva hlavní aspekty potravin a výživy – na to, jaké živiny a také potraviny jsou potřebné k tomu, aby vaše tělo fungovalo správně pro sex, a také na různé další, které pomáhají vašemu mozku správně fungovat.
Základním kamenem, díky kterému je sex vzrušující, je mozek a také to, jak funguje, a také to, jak dobře funguje.
Je to mozek, který dělá vizuální obrazy vzrušujícími a také analyzuje smyslné pachy a také horký znějící hlas.
Stejně jako to nejsou vaše nohy, které vymýšlejí kreativní zábavu sexuálních okolností pro vás a vašeho společníka.
Tento dokument se zabývá jídlem a živinami pro mozek, https://www.casanovadropsreview.com/cs/ protože je spojován se sexem.
Jíst potraviny a také výživu, která zvýší vaše sexuální potěšení

Zde je několik doporučených vitamínů, živin a potravin:

Vitamíny B-komplexu – vitamíny B-komplexu B-1 (thiamin), B-2 (riboflavin) a B-3 (niacin) jsou potřebné pro zdravý a vyvážený sexuální apetit.
Vitamin B-1 se nachází v obilí, chřestu a surových ořechech. Vitamin B-2 se objevuje v chřestu, banánech, brokolici a také libovém masu. Niacin Vitamin B-3 rozšiřuje krevní cévy, produkuje lepší průtok krve a je rovněž nezbytný pro pohlavní hormony.
Vitamin C pomáhá udržovat efektivní chod vašich četných pohlavních žláz. Antioxidanty pomáhají chránit pohlavní orgány a prostatu před zcela volnými radikály.
Vitamin E podporuje produkci pohlavních hormonů a také zlepšuje krevní oběh a nachází se v celých zrnech, zelenině a ovoci. Zinek je nutný pro tvorbu testosteronu, mužského pohlavního hormonu a je obsažen v ústřicích, dýni a také ve slunečnicových semínkách, špenátu a česneku.

Různé další důležité živiny jsou:

Biotin zvyšuje typické zdraví mužských pohlavních žláz. Kyselina listová – zachovává wellness pohlavních orgánů. Selen – zvyšuje mužskou sílu a také sexuální apetit.
To, co konzumujeme, může významně ovlivnit naše sexuální životy – přemýšlejte o tom!
Když jste vy nebo váš manžel unavení, sotva jste někdy v klidu pro sex, všimli jste si toho někdy. Zdá se, že to platí zejména pro dámy. Když jsou unavení, řešení obecně NENÍ! A v dnešní době, kdy několik dám muselo fungovat mimo dům a zvládat domácí úkoly i domácí práce, není žádným překvapením, když se postel převaluje a je připravena převrátit se a odpočívat.
Přesto jste někdy zjistili, že když jsou oba manželé plní energie, obvykle to přináší sex a čím více je stimulováno, tím lépe je sex.
Pochopíte-li to, existují body, které můžete udělat každý den, abyste svému tělu a mysli poskytli mnohem více síly pro body, které máte rádi – jako třeba sex. Obvykle jeho přátelé mohou dráždit toho chlapa, který pomáhá své ženě s domácími pracemi, ale vsadím se, že dostává mnohem víc než tito ostatní muži.

Afrodiziaka i Love Foods

Vezměte v úvahu neuvěřitelnou sílu mysli. Už jste si byli vědomi cukrových pilulek, chápu, že ano. Práce často, protože si lidé myslí, že budou. Některá afrodiziaka fungují pouze proto, že věříte, že budou. Vaše mysl drží váš největší pohlavní orgán. Pokud mysl věří, že vás nějaké jídlo promění v sexuální stroj, bude. Pokud si myslíte, že buvolí žetony vybijí váš sexuální apetit, je pravděpodobné, že ano.
Ústřice jsou populární afrodiziakum. Ústřice jsou nabité zinkem, takže pokud vám chybí zinek, ústřice vám mohou pomoci opravdu se cítit horko.
Serotonin je chemická látka, kterou mozek vytváří a která může zvýšit vaši potřebu související se sexem. Směs potravin sestávající z aminokyseliny tryptofanu a určitých sacharidů může snížit stres a také zvýšit hladinu serotoninu.
Androsteron, silný mužský hormonální prostředek, má přitahovat dámy a nachází se v celeru. Vědci odhadují, že když konzumujete celer, můžete po trávení uvolnit androsteron prostřednictvím potu. Samice to obvykle necítí, přesto jsou některé věci vnímány podvědomě a dámy k tomu mohou být přitahovány.
Podle výzkumné studie může vůně dýňového koláče zvýšit tok krve do penisu.
Se vším tím soustředěním na jídlo i výživu pamatujte, že jedním z nejdůležitějších atributů je všímat si svého partnera. Může to být nejvýkonnější zařízení, které vašemu společníkovi dá náladu na skvělý sex.

Vypadlo vzrušení z vašeho milostného života a sexu. Jednoho dne se nakonec probudíte a budete si myslet – „Můj život i sexuální život jsou celkem prosté!“
Už jste někdy viděli, že když jste vy nebo váš manžel unavení, málokdy máte chuť na sex. Vaše mysl je ve výsledku vaším největším pohlavním orgánem. Pokud mozek věří, že z nějakého jídla uděláte sexuální výbavu, udělá to.

Published
Categorized as Journal